f

BLOG

Nasze degustacje – Metr nad Ziemią na gościnnych występach…

Autor: Lidia  |  2015-12-06

Metr nad Ziemią na gościnnych występach…

Listopad był dla nas udanym miesiącem. Pochwalić się chcemy przede wszystkim pierwszą degustacją whisky, którą przeprowadziliśmy na życzenie naszego klienta, w siedzibie jego firmy. Szkocka whisky, podana w odpowiedni sposób, do tego wartościowa dawka informacji – taki był plan i zrealizowaliśmy go w 100 % :)

Wielu uczestników pierwszy raz w życiu miało do czynienia ze „szkocką” dlatego dobraliśmy odpowiednie trunki dla początkujących. Przekazaliśmy naszym gościom niezbędną wiedzę, sporo ciekawostek, pokazaliśmy jak powinno się degustować alkohol i oczywiście nie zabrakło praktyki.

Kolejnym wydarzeniem, w którym czynnie uczestniczyliśmy był wernisaż (20 listopada) Pana Macieja Margasa – autora fascynujących zdjęć Warszawy z lotu ptaka. Metr nad Ziemią zadbał, aby żaden z gości wernisażu nie został z pustym kieliszkiem… Tym razem degustacja dotyczyła wina. Wszak nasz asortyment jest szeroki i nie ma dla nas znaczenia czy degustacje będą poświęcone winom, likierom czy mocniejszym trunkom. Prace pana Macieja zabierają dech w piersi, nic więc dziwnego, że honorowy patronat nad wystawą objął Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy. Nasza rola w projekcie jest znacznie większa, ponieważ już niedługo część z prac zawiśnie na… Nowogrodzkiej 38 i wszyscy nasi goście będą mogli przekonać się osobiście, co takiego wyjątkowego jest w tych zdjęciach.

degustacja whisky dla SPS KLIMAuczestnicy degustacji35 pitro Worl Trade Towerwernisaż poprzedzający wystawę Macieja Margasawidok z 35 piętra. Troszę wyżej niż Metr nad Ziemiąwtt1 wernisaż Macieja margasa - przed degustacją.